RSS
 

Historia

Blog zrodził się jako efekt prac nad opowiadaniem, o życiu Harrego po wydarzeniach zawartych w siódmym tomie Sagi. Z nie do końca wciąż wyjaśnionych przyczyn, zapewne była to magia, krótkie w założeniu opowiadanie rozrosło się do rozmiarów zapowiadających przyzwoitą książkę.  Być może historia ta nigdy nie ujrzała by światła dziennego, gdyby nie opinia dwóch doświadczonych blogerek.

Oddaję w wasze ręce historię, której początki sięgają roku 1998, kiedy to sławna Bitwa o Hogwart zakończyła Drugą Wojnę Czarodziejów. Harry i jego przyjaciele żyją w bezpiecznym i wolnym od strachu i niesprawiedliwości świecie. Jak się w nim odnajdą? Czy coś im jeszcze zagraża? Tego dowiemy się, wspólnie zagłębiając się w tę magiczną historię.

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Angie

  31/12/2012 o 00:28

  Poczytałam kilka rozdziałów i muszę przyznać, że Twoja wersja wydarzeń jest całkiem ciekawa. Z niecierpliwością będę czekać na dalsze losy bohaterów. Mam nadzieję, że będziesz mnie powiadamiać o nowościach na swym blogu.
  Pozdrawiam. ;)

   
 2. ~idz

  24/11/2013 o 20:44

  Śledzę twojego bloga od niedawna (chodź wszystko przeczytałem) i jestem pod wrażeniem. Podoba mi się to co czytam sam też pisałem podobne opowiadania zabrakło troszkę odwagi i pracy nad tym żeby to ujrzało światło monitora ,liczę że będzie tego więcej i na brak weny nie będziesz narzekał ,zapraszam do korespondencji. Nie zamierzam oceniać twojej wizji bo jest świetna i odmienna od innych a zarazem świetnie się ją czyta. Namawiam do większej ilości dialogów i obszerniejszych dialogów o większej zawartości szczegółów to tyle moich uwag od teraz postaram się dzielnie i uważnie śledzić twoją pracę i trzymam kciuki żeby osiągała sukcesy i cieszyła zarówno ciebie jak i czytelników.

   
 3. ~Zuza

  14/01/2015 o 18:49

  Z wielką chęcią przeczytałabym twoje opowiadanie (a raczej książkę :D ), ale niestety nie mam teraz na tyle czasu. Więc mam pytanie, nie myślałeś może aby udostępnić je w pdf-ie?

  Pozdrawiam ;)

   
 4. sznurowka09

  30/07/2016 o 12:07

  Mam nadzieje, że jeszcze będziemy mogli poczytać Twoje opowiadania…Trochę nudno jest bez nowych historii.

   
 

 • RSS